Pracownicy Zakladu












 

GALERIA

ARCHIWUM

   
Pracownicy Zakładu    
 
Kierownik Zakładu
Prof. dr hab. Zbigniew Ustrnul
tel. (12) 664-53-24
email: zbigniew.ustrnul@uj.edu.pl
 
 
Pracownicy naukowo-dydaktyczni

Dr hab. Dorota Matuszko
tel. (12) 664-53-62
email: d.matuszko@uj.edu.pl

Dr hab. Katarzyna Piotrowicz
tel. (12) 664-53-26
email: k.piotrowicz@uj.edu.pl

Dr hab. Robert Twardosz
tel. (12) 664-53-28
email: r.twardosz@uj.edu.pl

Dr hab. Anita Bokwa
tel. (12) 664-53-27
email: anita.bokwa@uj.edu.pl

Dr Leszek Kowanetz
tel. (12) 664-53-25
email: l.kowanetz@geo.uj.edu.pl

Dr Agnieszka Wypych
tel. (12) 664-53-25
email: agnieszka.wypych@uj.edu.pl


 
Pracownicy emerytowani

Prof. dr hab. Barbara Obrębska-Starklowa


Dr hab. Zygmunt Olecki
tel. (12) 664-53-28
email: z.olecki@geo.uj.edu.pl

Prof. dr hab. Janina Trepińska
tel. (12) 664-53-29
email: j.trepinska@geo.uj.edu.pl


Pracownicy naukowo-techniczni

Mgr Jacek Zając
tel. (12) 664-53-30
email: j.zajac@geo.uj.edu.pl

 
 
Obserwatorzy
 
Kraków-Ogród Botaniczny
, ul. Kopernika 27
Tel. (012) 421-32-62
 

Mgr Piotr Pieczara
email: p.pieczara@geo.uj.edu.pl

Mgr Marek Kosowski
email: marek.kosowski@uj.edu.pl

Mgr Sebastian Wypych
email: sebastian.wypych@uj.edu.pl

   
Doktoranci

Mgr Dominika Ciaranek
email:dominika.ciaranek@uj.edu.pl

Mgr Daniel Celiński-Mysław
email:daniel.celinski.myslaw@gmail.com

Mgr Aleksandra Gargol
email:gargol.aleksandra@gmail.com

Mgr Izabela Guzik
email:iza.guzik@doctoral.uj.edu.pl

Mgr Monika Hajto
email:monika.hajto@doctoral.uj.edu.pl

Mgr Marek Kosowski
email: marek.kosowski@uj.edu.pl

Mgr Paweł Kotas
email: pawel.kotas@uj.edu.pl

Mgr Magdalena Michalik
email: magda.michalik@uj.edu.pl

Mgr Angelika Palarz
email: angelika.palarz@uj.edu.pl

Mgr Sebastian Pełech
email: sebastian.pelech@uj.edu.pl

Mgr Michał Różycki
email:michalrozycki@gmail.com

Mgr Agnieszka Sulikowska
email: a.sulikowska@uj.edu.pl

Mgr Paulina Szczotka
email: paulina20.marszalek@student.uj.edu.pl

Mgr Sławomir Szot
email: slawomir.szot@uj.edu.pl

Mgr Ewelina Walawender
email: ewelina.henek@uj.edu.pl

Mgr Anna Woźniak
email: anna2.wozniak@uj.edu.pl

 


 
 
 
Uniwersytet Jagielloński
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2003-2004  Zakład Klimatologii
Instytut Geografii i Gospodarki Przestrzennej, Uniwersytet Jagielloński
Autor strony: Andrzej Kotarba; Webmaster: Agnieszka Wypych